Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky soutěží

soutěže v letech 1998-2007
  muži-I   muži-II   ženy  
 1998 Svoříž-okrsková soutěž          3.    
           Smrkov-výročí 100 let          1.    
 1999 Božejovice-okrsková soutěž   1.(A)-3.(B)    
          Orlov-výročí 100 let          1.    
          Borotín-výročí 110 let          2.    
 2000 Orlov-okrsková soutěž          1.    
 2002 Jistebnice-okrsková soutěž          3.    
            Kamenná Lhota-výročí 100 let          1.    
 2003 Padařov-okrsková soutěž          2.    
           Meziříčí-O pohár sv. Anny          5.    
 2004 Orlov-okrsková soutěž          4.         1.         1.
            Pikov-výročí 100 let          5.    
 2005 Padařov-okrsková soutěž          1.         2.         2.
 2006 Jistebnice-okrsková soutěž          2.         1.         1.
 2007 Orlov-okrsková soutěž          5.         2.         1.
       
       
       

 

soutěže 2008                                        muži-I    muži-II   ženy  
3.5. Vlásenice-okrsková soutěž         1.          1.         1.
21.6. Smrkov-výročí 110 let         1.    
2.8. Řepeč-O pohár starosty obce         8.           4.
       

 

soutěže 2009                                       muži-I    
  muži-II   
   ženy    
9.5. Borotín-okrsková soutěž           5.          3.
23.5. Makov-okrsková soutěž           4.          1.        1.
30.5. Veselí nad Lužnicí-okresní kolo PS            4.
20.6. Orlov-výročí 110 let           2.    
1.8. Borotín-výročí 120 let           7.          1.
26.9. Veselí nad Lužnicí-Memoriál J. Žahoura           9.          4.
       

 

soutěže 2010                                   muži-I   
   muži-II  
   ženy    
8.5. Božejovice-okrsková soutěž            4.          1.         1.
22.5. Červené Záhoří-okrsková soutěž            1.         2.
29.5. Bechyně-okresní kolo PS             6.
17.7.Želeč-noční soutěž v PÚ           3.           2.
31.7.Řepeč-THL O pohár starosty          20.          11.
14.8. Želeč-THL O pohár starostky          NP          NP
21.8.Nemyšl-výročí 115 let             2.
25.9. Veselí nad Lužnicí-Memoriál J.Žahoura             4.
       

 

soutěže 2011 muži I muži II ženy
7.5. Orlov - okrsková soutěž 7. 1. 1.
28.5. Dub - okrsková soutěž   1. 1.
4.6. Veselí nad lužnicí - okresní kolo PS     2.
25.6. Stádlec - O pohár starosty mestyse     1.
2.7. Bezděčín - výročí 115 let     3.
16.7. Řevnov - výročí 120 let 4. 1. 1.
23.7. Jankov -BHL-O pohár starosty obce (noční)     D
30.7. Krátošice -THL-O pohár starosty obce (noční)     D
27.8. Hodonice - Memoriál Václava Drdy 4.   4.
3.9. Zárybničná Lhota - Memoriál karla Přívozníka     7.
17.9. Přehořov - O pohár SDH kategorie PS 12     4.
17.9. Přehořov - O pohár SDH kategorie PS 8     1.
24.9. Veselí nad Lužnicí - Memoriál Josefa Žahoura     5.
PP OSH Táborv PÚ - celkové umístění     3.

 

soutěže 2012 muži I muži II     ženy
 5.5. Bechyně - Sv.Florián- O pohár starosty města               3.
19.5. Jistebnice - okrsková soutěž        9.           1.     1.(A) - 2.(B)
2.6. Pohnání - okrsková soutěž               1.
9.6. Tábor - okresní kolo PS               2.
23.6. Chotoviny - výročí 135 let SDH          2.           4.
23.6. Stádlec - O pohár starosty městyse               1.
30.6. Libíň - noční soutěž v PÚ               2.
7.7. Smrkov - O pohár SDH - hlavní kategorie      14.    1.(B) - 4.(A)
7.7. Smrkov - O pohár SDH - kategorie PS 8       5.    2.(A) - 3.(B)
21.7. Kamenná Lhota - výročí 80 let SDH       3.    
21.7. Kamenná Lhota - soutěž koňských stříkaček       3.    
28.7. Krátošice - THL- O pohár starosty obce (noční)               8.
18.8. Želeč - O pohár starosty obce               1.
25.8. Hodonice - Memoriál Václava Drdy               1.
25.8. Mokřice - O pohár SDH - noční soutěž               2.
1.9. Zárybničná Lhota - Memoriál Karla Přívozníka               5.
15.9. Přehořov - O pohár SDH - kategorie PS 12               4.
15.9. Přehořov - O pohár SDH - kategorie PS 8               1.
15.9. Přehořov - pivní štafeta               1.
22.9. Veselí nad Lužnicí - Memoriál Josefa Žahoura               2.
 PP OSH Tábor v PÚ - celkové umístění               1.
       

 

soutěže 2013 miži I muži II ženy
4.5. Bechyně - Florián . O pohár starosty města     1.(B)-6.(A)
11.5. Makov - okrsková soutěž   2.(A)-3.(B) 2.(A)-3.(B)
25.5. Drhovice - Okrsková soutěž     1.
1.6. Jeníčkova Lhota - Okrsková soutěž     1.
8.6. Soběslav - Okresní kolo PS     3.
15.6. Bezděčín - O pohár SDH     4.
15.6. Dobrošovice - noční sotěž v PÚ kat.PS 12     2.
15.6. Dobrošovice - noční soutěž kat.PS 8     3.
29.6. Stádlec - O pohár starosty městyse     2.
29.6. Milevsko - O pohár Jihočeských týdeníků     1.
6.7. Smrkov - O pohár SDH - hlavní kategorie 13.   2.(A)-3.(B)
6.7. Smrkov - O pohár SDH - kategorie PS 8 2.   1.(A)-2.(B)
20.7. Malšice - Pohár starostky městyse hlavní kat.     2.
20.7. Malšice - Pohár starostky městyse kat. PS 12     1.
20.7. Malšice - O phár starostky městyse kat. PS 8     1.
10.8. Skrýchov - Pohár starosty obce - hlavní kat.     1.
10.8. Skrýchov - Pohár starosty obce - kat. PS 12     1.
17.8. Želeč - O pohár starosty obce - hlavní kat.     1.
17.8. Želeč - O pohár starosty obce - Kat PS 12     1.
31.8. Hodonice - Memoriál Václava Drdy     1.(A)-3.(B)
7.9. Zárybničná Lhota - Memoriál Karla Přívozníka     2.
14.9. Přehořov - O pohár SDH kat. PS 12     1.
14.9. Přehořov - O  pohár SDH kat. PS 8     1.
14.9. Přehořov - O pohár SDH - pivní štafeta     2.
21.9. Veselí nad Lužmicí - Memoriál Josefa Žahoura     D
 PP OSH Tábor v PÚ - celkové umístění     2.
       

 

 
 

 


Poslední fotografie


Kontakt

jednatel 605902696 starosta 732573271

nemlich@tiscali.cz




Statistiky

Online: 3
Celkem: 100192
Měsíc: 1749
Den: 45